Data:
Czwartek, 23.11.2017
Imieniny:
Adeli, Felicyty, Klemensa
Szukaj:Ślubowanie gimnazjalistów

Gospodarzem uroczystości była dyrektor Bogumiła Krasuska. W uroczystości udział wzięli: wizytator Jadwiga Dąbrowska, dyrektor Sz.P. nr 2 Marian Koch, wicedyrektor Zofia Grzymkowska, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz starsi koledzy i koleżanki ze szkoły. Po ślubowaniu były gratulacje od zebranych oraz list z życzeniami sukcesów w nauce od Wójta Marka Kubaszewskiego.

Po części oficjalnej gimnazjaliści zaprezentowali się w humorystycznym programie artystycznym, Ich nadzwyczaj oryginalne widzenie szkoły i nauki w niej wzbudziło ogólną wesołość.

Nowi gimnazjaliści uczęszczają do trzech klas, w których wychowawcami są: Anna Brodzikowska, Marianna Lipska oraz Marcin Wojciechowski.
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini liczy 9 oddziałów, w sumie uczęszcza do niego 255 uczniów.

Dyrektor Krasuska podkreśla, że gimnazjum może poszczycić się wieloma osiągnięciami. Szkoła była organizatorem IV Gimnazjady, realizowała zadania w akcji „Szkoła z klasą”, przygotowała Młodzieżowe Referendum Unijne, brała udział w akcjach charytatywnych, m.in.: w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Gimnazjum może pochwalić się sukcesami w wielu konkursach, np.: w konkursie matematycznym Paweł Marchewa, jako jedyny uczeń rejonu ostrołęckiego zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. W konkursach języka polskiego, biologicznym, chemicznym, czy języka angielskiego uczniowie dotarli do etapu rejonowego.

Gimnazjaliści brali również udział w konkursach międzynarodowych, m.in.: w Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych, czy też w konkursie Kangur Matematyczny. Uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2 z Małkini nie zabrakło również w takich konkursach ogólnopolskich, jak: Alfik Matematyczny, Alfik Humanistyczny, Omnibus, w którym Agnieszka Iwanowska zajęła trzecie miejsce w województwie.

Szkoła może również poszczycić się osiągnięciami sportowymi i udziałem w konkursach internetowych.Dodano: 2003-10-07 17:34:00


Biuletyn Informacji Publicznej

Budżet Obywatelski Małkinia Górna 2018

Strategia Rozwoju Gminy Małkinia Górna w latach 2016 - 2022

Program Rewitalizacji Gminy Małkinia Górna na lata 2016-2022

Oświata

Wykaz sołectw

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej

Ośrodek Pomocy Społecznej

Gospodarka odpadami

Ochotnicza Straż Pożarna w Małkini Górnej

Założenia do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Małkinia Górna

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Gminna Wideoteka

Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego

Projektu Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu mieszkańców Małkini Górnej poprzez udostępnienie internetu 90 gospodarstwom domowym i utworzenie 3 PIAP

Mapa Gminy

hammaro.se

Nadbużańska Noc Świętojańska

Herb i Flaga Gminy Małkinia Górna

Między Bugiem a Narwią

Gospodarstwo Agroedukacyjne

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej

Dziennik Urzedowy

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w WarszawieNewsletter
Jeżeli chcesz być powiadamiany o nowosciach w naszym serwisie wpisz swójadres email.


stat4u